Жителі різних країн фліртують абсолютно по-різному. Які особливості залицянь і флірту у різних державах – читайте далі. 

Іран

флирт

Прояв почуттів на публіці не прийнято в ісламських країнах, а в деяких випадках навіть карається законом. Тому люди прагнуть звернути на себе увагу прекрасної статі ненав’язливими компліментами. Дівчата ж у свою чергу вельми обмежені в інструментах зваблювання. Їм доводиться носити хіджаб, тому прекрасна половина намагається привернути увагу супутника яскравим східним макіяжем. Якщо молоді люди сподобалися один одному, вони не поспішають призначати особисті зустрічі, а вважають за краще обмінюватися телефонами і спілкуватися. 

Італія

флирт

Італійці – справжні гуру флірту. Чоловіки в Італії не скупляться на компліменти, незалежно від того, це знайома дівчина або просто перехожа. На побаченні з італійцем будьте готові до постійного фізичного контакту: солодкі промови, обійми і дотики – основа залицянь італійців.

Франція

флирт

Звичайна поведінка французів сприймається іноземцями як неприкритий флірт. Насправді ж балаканина про дрібниці, поцілунки на прощання, жарти і невимушеність – лише національний стиль спілкування. Французи не люблять квапити події і рідко доглядають за дамою на публіці. Вподобану жінку вони вважають за краще запрошувати на побачення в відокремлені кафе або ресторани, а під час розмови намагаються неодмінно її розсмішити. 

Греція

флирт

Грецькі чоловіки готові скласти серйозну конкуренцію італійським в питаннях флірту. Вони люблять галасливі вечірки, довгі прогулянки, неодмінними атрибутами яких стають компліменти, пікантні жарти і, звичайно ж, чудове вино. У спілкуванні з жінками грецькі чоловіки відчувають себе невимушено, вони красиво доглядають, тому чимало туристок просто втрачає голову від жителів Греції.

Іспанія

флирт

Жіночу товариськість і дружелюбність іспанські чоловіки сприймають ніяк інакше, як флірт. Вони з радістю віддають ініціативу в стосунках в руки жінок, проте залишаються при цьому галантними кавалерами. Тому, якщо іспанський красень підкорив ваше серце, не соромтеся проявити свої почуття – вони із задоволенням занурюються в любовні пригоди і не бояться сильних жінок.

Канада

флирт

Головна особливість відносин в Канаді – взаємна повага. Канадські чоловіки не дуже вже імпульсивні і романтичні, зате з ними можна відчути себе в безпеці. Вони ніколи не вдаються до зайвих дотиків і не ставлять нескромних питань. Вони не приступлять до рішучих дій, якщо не будуть впевнені, що їхні почуття і бажання взаємні. 

Великобританія

флирт

Ключ до серця британця – почуття гумору. Гарний жарт – основа для флірту. Британські чоловіки цінують ерудованих жінок, здатних підтримати розмову, посміятися і випити пива. Вони не терплять кліше, їх приваблює все яскраве і незвичайне. У цьому плані у іноземок є певна перевага: стик різних культур може бути невичерпним полем для бесід, кумедних історій з життя і анекдотів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here